МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ
POLYAKOFF.EU
20-річний досвід комплексних рішень щодо реєстрації та супроводу бізнесу в різних країнах, планування податків та отримання ВНЖ.
Поляков Вадим
Дві вищі освіти (технічна та юридична), адвокат.
Область професійних інтересів: корпоративне, господарське, податкове право, міжнародне оподаткування, імміграційне законодавство ЄС, ВНЖ у Словаччині, зовнішньоекономічна діяльність, виведення товарів на ринок ЄС, інвестиції у нерухомість та управління нерухомістю. Проживаю у Словаччині.
Засновник консалтингової групи POLYAKOFF.EU
З 2000 по 2005 рік очолював київське, будапештське, московське представництво, обіймав посаду віце-президента Східної Європи TAX CONSULTING UK зі штаб-квартирою в Лондоні.
З 2005 по 2020 співзасновник та голова Ради директорів інвестиційно-консалтингової групи BPT GROUP
З 2020 року засновник POLYAKOFF.EU
Ми допомагаємо нашим клієнтам:
Ми користуємось перевагами нашого розташування в ЄС (Словаччина). Це зручний майданчик для виходу на ринок ЄС. Відмінне місце для реєстрації бізнесу та отримання ВНЖ.
Зареєструвати компанію у Словаччині та організувати її обслуговування (бухгалтерське та юридичне).
Отримати в Словаччині тимчасовий дозвіл на проживання (ВНЖ) для власника бізнесу та його сім'ї.
Знайти партнерів у ЄС та укласти з ними контракт на постачання Вашої продукції.
Забезпечити у Словаччині виконання необхідних митних процедур, обрати митний ліцензійний склад та організувати з ним роботу.
Пошук нерухомості в Словаччині для купівлі та оренди, супровід угоди та подальше управління нерухомістю.
Будь ласка, залиште свої дані.
Я зв'яжуся з вами найближчим часом.
Замовити консультацію
* Натискаючи кнопку, я погоджуюсь на обробку персональних даних
Що ми пропонуємо?
Вихід на ринок ЄС
Вид на проживання (ВНЖ) у Словаччині
Використовуючи переваги нашого розташування, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на ринок ЄС зі своєю продукцією. Ми можемо виконувати функції вашого представника на території ЄС.
Наша допомога може полягати у:
Пошук дистриб'ютора та укладання контрактів з ним
Маркетингове дослідження ринку
Організація експорту через свою компанію експортера
Організації, сертифікації, отримання ліцензій, дозволів, реєстрацій
Організація торгівлі через онлайн майданчики (AMAZON)
Послуги митного ліцензійного складу. Допомога в обробці вантажів, оформленні документів
Ми 10 років живемо та працюємо у Словаччині. За цей час було реалізовано понад 100 успішних проектів з бізнес імміграції. З нами працюють досвідчені імміграційні адвокати та бухгалтери.
Ми можемо забезпечити:
Отримання посвідки на проживання на підставі бізнес імміграції
Отримання ПМП на підставі інвестиції
Отримання посвідки на проживання на підставі працевлаштування
Отримання посвідки на проживання на підставі навчання
Спеціальна пропозиція:
Електрика
Газ
Транспортні перевезення
Поставляти електроенергію з України до Словаччини та зі Словаччини до України, а також продавати її на біржі може тільки компанія, яка має дозвіл на підприємницьку діяльність у сфері енергетики (ліцензію). У нас є необхідний досвід отримання такої ліцензії та супроводу діяльності такої компанії. Але можливість ведення такої діяльності у Словаччині, не єдина перевага, яку має компанія. Ще однією перевагою такої ліцензії є можливість продавати електроенергію на біржі в Угорщині, Польщі, Чехії, Австрії та інших країнах ЄС, та отримання дозволу на таку діяльність за спрощеною процедурою відповідно до європейської дерективи. Вам більше не знадобиться європейський посередник, щоб працювати на європейському ринку.
Компанія з ліцензією
на торгівлю електрикою
В останні роки, купівля газу в Словаччині та постачання його в Україну, стала звичайним бізнесом для українських газових компаній. Купувати газ на європейському ринку можна і через свою газову компанію, суттєво економлячи на посередниках, не одну сотню тисяч євро, або навіть мільйонів. У будь-якому випадку, реєстрація такої компанії коштуватиме значно нижчу вартість. Робота такої компанії на газовому ринку, вимагатиме дозвіл на підприємницьку діяльність у сфері енергетики (ліцензію на торгівлю газом). Орган, який видає дозвіл на підприємницьку діяльність у сфері енергетики, у тому числі і на торгівлю газом - URSO. Підприємницька діяльність регулюється законом визначається законом 251/2012 від 31 липня 2012 року. Ми зареєструємо для вас компанію та забезпечимо супровід її діяльності та юридичне та бухгалтерське. Для отримання комерційного пропонування зв'яжіться з нами через ворму замовлення консультації та вкажіть предмет консультації.
Компанія з ліцензією на торгівлю газом
Реєстрація компанії в Словаччині з отримання ліцензії на вантажні перевезення відповідно до закону «Про транспорт» 56/2012, може бути відмінним рішенням, що дає вашому бізнесу нові можливості, такі як: володіння автомобільним парком з використанням європейської компанії, отримання більш вигідних умов лізингу при купівлі вантажних автомобілів, можливість фінансування та кредитування за європейськими ставками, відсутність валютних ризиків при розрахунках із західними партнерами. Ми готові забезпечити повний цикл реєстрації компанії в Словаччині, отримання дозволу на підприємницьку діяльність, бухгалтерський та юридичний супровід на території Словаччини. Для отримання комерційного пропонування або консультації зв'яжіться з нами через форму замовлення консультації та вкажіть предмет консультації.
Компанія з ліцензією на транспортні перевезення
Ми - "old school"
Тому віддаємо перевагу живому спілкуванню. Сайт не в змозі передати все, що ми знаємо та вміємо, розповісти про всі навички та досягнення.
Просто зателефонуйте, поставте своє питання.
ТЕЛЕФОН
+421 944 116 169
(WhatsApp, Viber, Telegram)
E-MAIL
polyakoff@polyakoff.eu
АДРЕСА
Myslavska 251, 04016 Košice, Slovakia
Соціальні мережі
© 2020-2021 POLYAKOFF.EU
Всі права захищені. Ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.
Продовжуючи роботу з сайтом, ви погоджуєтеся на використання сайтом cookies та обробку персональних даних з метою функціонування сайту.