Реєстрація та обслуговування компаній в ЄС, отримання ліцензій на торгівлю електроенергією та газом
DMV INTERNATIONAL s.r.o
Компанія DMV INTERNATIONAL s.r.o. зареєстрована в Словаччині і займається реєстрацією та юридичним обслуговуванням компаній. Ми маємо необхідний досвід і кваліфікацію, для отримання ліцензій
і дозволів на торгівлю на короткостроковому ринку електроенергії в Словаччині, а також ліцензії на торгівлю газом.
Реєстрація такої компанії з необхідними ліцензіями та дозволами дає можливість стати повноцінним учасником ринку електроенергії та газового ринку в ЄС. З нашою допомогою, Ви зможете стати оператором ринку в Польщі, Угорщині, Чехії, Румунії, Австрії тощо.
Відповідно до III Енергетичної хартії та Директиви ЄС 2009/72, компанія, що має дозвіл на підприємницьку діяльність у сфері енергетики в одній країні, може бути допущена до роботи на ринку будь-якої іншої країни ЄС без реєстрації дочірньої структури, але з отриманням відповідних дозволів.
Порядок ведення підприємницької діяльності в галузі енергетики, визначається законом Словаччини 251/2012 від 31 липня 2012 року.
Органом відповідальним за видачу дозволу на підприємницьку діяльність є Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (Комісія з регулювання мереж).
Вимогидля отримання ліцензії на підприємницьку діяльність у сфері енергетики (газового трейдера)
у Словацькій Республіці
Контакти
Для отримання детальної інформації щодо можливості та вартості отримання дозволу на торгівлю електроенергією або газом, зв'яжіться з нами:
ТЕЛЕФОН
+421 944 116 169
(WhatsApp, Viber, Telegram)
E-MAIL
vadym@polyakoff.eu
© 2020-2023 POLYAKOFF.EU
Усі права захищені.